Péče o šperky

Ocelové šperky od BB-Jewelry jsou vyráběné z minerálních kamenů  a kombinované s nerez ocelí, u které si sami vytváříme autorské komponenty, které Vás osloví. Dále šperky doplňujeme sterlingovým stříbrem a komponenty Swarowski. Každý náš komponent má vyryté naše logo. Šperky Vám originálně zabalíme a dodáváme na dárkových kartách, či v krabičce.
Přírodní minerály, polodrahokamy či drahé kameny nesmí přijít do styku s parfémy, kosmetikou, chemií, aerosoly, mořskou vodou, oleji, agresivním potem atd. Zejména Hematit s pokovem v barvě zlaté a rose gold.
Ocelové šperky doplněny minerály a polodrahokamyse nesmí nosit při koupání, plavání, slunění, v sauně, při cvičení(pot) a komponenty se zirkony se nesmí nosit do vody-hrozí vypadnutí kamenů.
To vše by u většiny minerálů vedlo ke zmatnění barvy, změně zabarvení(rosegold a zlatý Hemmatit) a jejich poškození. Šperky by se měly po delším nošení čistit  na drůze křišťálu (drůzu křišťálu poté omýt vlažnou vodou).

O nás

Design šperků milujeme a snažíme se do každého kousku dát nutnou eleganci a nadčasovost, aby výsledný look vyhovoval potřebám moderních žen, které se rády zdobí šperkem, který má hlubší smysl.

Kontakt

Fakturační údaje

Krejčířová Růžena
Srby 111
34601 Horšovský Týn

Tel: +420 607 751 904 
Email: obchod@bb-jewelry.cz

Výběr měny